Drukuj

Na stronie internetowej Ministerstwa Środowiska, pod adresem: https://bip.mos.gov.pl/strategie-plany-programy/krajowy-program-oczyszczania-sciekow-komunalnych-kposk/piata-aktualizacja-krajowego-programu-oczyszczania-sciekow-komunalnych/, pojawiła się informacja o rozpoczęciu uzgodnień dla projektu piątej aktualizacji Krajowego programu oczyszczania ścieków komunalnych (AKPOŚK 2017), wraz z oceną skutków regulacji (OSR) dla przedmiotowego projektu.

Umieszczono również materiały w wersji elektronicznej, które należy wykorzystać w procesie składania uwag do prezentowanego dokumentu.

nazwa odnośnika: Załącznik 2 - Wykaz aglomeracji oraz przedsięwzięć ujętych w projekcie AKPOŚK 2017

 

Wypełniony Formularz zawierający uwagi i wnioski do projektu należy przekazać w terminie do 21 dni od dnia zamieszczenia materiału na stronie internetowej BIP Ministerstwa Środowiska, tj. nie później niż do dnia 16 maja 2017 r.:

  1. drogą elektroniczną na dwa adresy e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w tytule wiadomości e-mail należy dopisać „Konsultacje publiczne AKPOŚK 2017” i numer ID aglomeracji (jeśli uwaga dotyczy zakresu załącznika nr 2 AKPOŚK 2017).
  2. pocztą tradycyjną, na adres: Ministerstwo Środowiska, Departament Zasobów Wodnych, ul. Wawelska 52/54, 00-922 Warszawa. Z dopiskiem „Konsultacje publiczne AKPOŚK 2017" oraz numerem ID aglomeracji (jeśli uwaga dotyczy zakresu załącznika nr 2 do projektu).