Krajowy Zarząd Gospodarki Wodnej poprowadzi publiczną prezentację założeń do projektu „Rozwój usług elektronicznych w obszarze gospodarki wodnej”. Projekt przygotowany jest w odpowiedzi na konkurs dot. dofinansowania projektów w ramach działania 2.1 „Wysoka dostępność i jakość e-usług publicznych” Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.

Prezentacja odbędzie się w dniu 8 grudnia 2016 r. o godz. 11.00 w siedzibie Krajowego Zarządu Gospodarki Wodnej, ul. Grzybowska 80/82, Warszawa w sali nr 1.

Osoby zainteresowane udziałem w prezentacji prosimy o przesyłanie zgłoszeń pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 5 grudnia 2016 roku, o godzinie 12.00.

W treści zgłoszenia należy podać imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail osoby zainteresowanej udziałem w prezentacji oraz nazwę reprezentowanej instytucji (jeżeli dotyczy). Osoby zakwalifikowane na listę uczestników otrzymają potwierdzenie wpisania na listę. Udział w prezentacji jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Przebieg prezentacji utrwalany będzie za pomocą urządzeń rejestrujących dźwięk lub obraz i dźwięk.

Dane kontaktowe:

Osoba kontaktowa:

Ewelina Śliwińska

nr telefonu: 22 37 51 312

Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.