1 grudzień 2017 r.

Osoby upoważnione do realizacji działań związanych z organizowaniem Wód Polskich

Podsekretarz stanu w Ministerstwie Środowiska Mariusz Gajda został 14 listopada powołany przez Ministra Środowiska prof. Jana Szyszko na pełnomocnika do spraw organizacji Wód Polskich. Prezes Iwona Koza oraz jej zastępca Robert Kęsy zostali 16 listopada upoważnieni przez pełnomocnika do wykonania zadań związanych z organizacją Wód Polskich na szczeblu centralnym.

Poniżej podajemy adresy mailowe osób upoważnionych do realizacji działań związanych z organizowaniem poszczególnych regionalnych zarządów gospodarki wodnej.

 1. RZGW w Białymstoku – Mirosław Markowski – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 2. RZGW w Bydgoszczy – Leszek Kawczyński – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 3. RZGW w Bydgoszczy - Agnieszka Siłacz - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 4. RZGW w Gdańsku – Stanisław Otremba – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 5. RZGW w Gliwicach – Tomasz Cywiński – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 6. RZGW w Krakowie – Aleksandra Malarz – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 7. RZGW w Lublinie - Agnieszka Szymula – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 8. RZGW w Poznaniu – Magdalena Żmuda – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 9. RZGW w Rzeszowie – Małgorzata Wajda – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 10. RZGW w Szczecinie – Łukasz Kolanda – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 11. RZGW w Warszawie – Dariusz Tomczak – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 12. RZGW we Wrocławiu – Teresa Szczerba – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Daniel Kociołek

Rzecznik prasowy