Przywracamy ruch turystyczny na Wiśle i drogach wodnych Warszawy. Z tej okazji w piątek, 3 sierpnia br., o godzinie 10.00 na bulwarach im. gen. Pattona w Warszawie rozpocznie się rejs po Wiśle i Kanale Żerańskim z udziałem Ministra Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej i Prezesa Wód Polskich. Celem wydarzenia jest rozwój działań związanych z żeglugą po Wiśle i szlaku wodnym łączącym Warszawę z Wielkimi Jeziorami Mazurskimi.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu, którego gospodarzem będzie Minister Marek Gróbarczyk. Będzie nam niezmiernie miło, jeżeli zechcą Państwo na swoich jednostkach (łódkach motorówkach) towarzyszyć Ministrowi i Prezesowi Wód Polskich Przemysławowi Dacy w rejsie z Warszawy przez Śluzę Żerań do Jeziora Zegrzyńskiego. Ze względu na obecność mediów, wydarzenie będzie okazją do promocji Państwa działalności i turystyki na największej rzece w naszym kraju.

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z Rzecznikiem prasowym RZGW Warszawa Urszulą Tomoń, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.